Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • süti5

    őstag

    Gyerekek csak annyit hogy petszol a király:)

    Múlt héten írtam meg ide is a problémámat, vettem utángyártott patront és beletettem, frankó volt 1 óráig aztán full villogás, tintapárna megtelt irány a szervíz. Szervízt felhívtam azt mondják 4800 plusz áfa plusz munkadíj. Persze ha más is van vele közben akkor az plusz pénz.... Itt is próbáltam írogatni szerelőknek a fórumon, egyik se vállalta, merthogy ez nem megy progival, ehhez full szét kell szedni és úgy progi stb.

    Minden mindegy alapon kipróbáltam a petszol által írtakat és láss csodát tényéeg resetelte, most tudok nyomtatni, igaz hogy még hiányosan, de sztem fejtisztítás vagy ilyesmi lesz, mindenesetre be tudom kapcsolni a gépet és tudok menükben lépkedni és nem ír ki problémát.... mivel nem túl régi a nyomtató és keveset nyomtattam vele, ezért gyanakodtam szoftverhibára, azaz ajánlottam szerelőknek is hogy nullázzuk de senki nem vállalja mondván túl sok hibája van. Na erre ennyi kellett, 3 perc alatt megcsináltam és nem kell csípőből kidobnom a 40 ezres nyomtatót. Remélem a hiányos nyomtatás is megoldódik.

Új hozzászólás Aktív témák