Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zka67

    őstag

    válasz sospal #2637 üzenetére

    S21-et már kapsz 8000 Ft-tól.

    Az epsonok beszáradnak mindentől ha egy-két napig nem használod. Én épp ezért nem is foglalkoztam epsonokkal soha életemben. Volt ugyan egy RX-520-asom, amit ajándékba kaptam vadiújan, mert egyik rokonom megvette és nem tudta beüzemelni, aztán inkább vett egy HP-t magának, azt meg nekem adta. Röviden a története: kinyomtattam a gyári patronokkal összesen 10! oldalt, amikor kifogytak. Hozzátartozik, hogy általában keveset nyomtatok, két-három naponta egy-egy oldalt, de van olyan nap is, hogy 40-50-et. Gondoltam magamban, hogy bassza meg az anyját az epson a szarrágásával, hogy egy 50e Ft-os nyomtatót idead üres patronokkal, veszek bele gyárit. Ismét 10 oldalt tudtam kinyomtatni vele, amikor megint üres. Akkor lett nekem gyanús, hogy mi a francért kerreg ez ennyit bekapcsoláskor, ezért tettem még egy kísérletet, újabb 10e Ft-ért még egy kollekció patron bele, nem kapcsoltam ki. Na így már ki tudtam nyomtatni vele kb. 100 oldalt, amikor beszáradt a fej. Próbáltam tisztítani és látom közben, hogy úgy fogy a tinta mint a rohadás, ezért elküldtem szervizbe, mégiscsak garanciális. 1 hét múlva visszaküldték teli patronokkal, kb. 120-150 oldalt bírtak. Na mondom nem lesz ez így jó, 80 Ft/oldal egy kicsit húzós ár, vettem bele tecsóban patront, azzal legalább 200 oldalt ki tudtam nyomtatni, de így is 10 Ft/oldalra jött ki. Aztán egyszercsak én is úgy jártam mint te, hogy baszott nyomtatni, a fekete teljesen beszáradt. Na ekkor teljesen elborult az agyam és kibasztam a szemétbe. Visszatértem a jól bevált HP-hez, ezzel semmi bajom, utángyártott tintával is simán megy.

    Ha rám hallgatsz inkább bukd el a nyomtató árát és vegyél egy HP-t, 5-6 Ft/oldal költséggel tudsz vele nyomtatni és nem kell azon aggódnod, hogy holnap vajon tudsz-e nyomtatni vagy sem.

    Hozzáteszem, hogy ég és föld a különbség a HP és az epson színei közt, természetesen a HP javára.

Új hozzászólás Aktív témák