Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz bnorci71 #47229 üzenetére

    Hellol bnorci71.

    Bármi van, szerintem mondhatom nyugodtan segítünk neked, vagy akár én is priviben.
    Nekem is hasonló a szitu, Ubuntu server 16.04 van + Gui mert kezdő vagyok még, viszont elég gyorsan bele lehet tanulni a dolgokba, mert minimális ,,guglizással" a megfelelő parancsokat kell csak kiadni.

    Én is óckodtam, mert elötte Win10-em van a HTPC-n de ott HD hangok nem voltak,mert nem volt megfelelő Chipset driver, de most már Kaby Lake platform alá sikeresen megoldotta az Intel.(jó pár hsz-el feljebb olvashatsz róla, igaz nem tudom milyen HTPC vasad van)

    Jelen esetben én is Transmission + Kodi az elsődleges szempont amit használok , ezenfelül Samba server is fut + most kísérletezem a saját felhővel (Nextcloud 11 ), melyen még a titkosítást (SSL-t) be kell lőni és akkor boldog leszek :DDD

    Ez simán bírja az Asrock N3150-es lap + 8GB ram, szóval én most egy időre elleszek.

    Ezt nem merem leírni , de gondolkodtam összedobni egy kisebb leírást aki újként kezdene bele a htpc-s részbe, annak mennyire lenne nehéz összetenni ezt a nulláról (ez lehet csak nyár környékén fog összejönni.)

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák