Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz csƵ #705 üzenetére

    Szia!
    Mondom benézek ebbe a topikba, megérdeklődni másoknak hogyan állnak a rendeléseik, de látva az írásodat megnyugodtam, meg szerintem te is megnyugadhatsz nem vagy ezzel egyedül.
    Nekem egy 18-i 12-13 óra közötti rendelésem van, ami még mindig csak rögzített, szintúgy 12.02.-es legkésőbbi kiszállítás van rá kiírva. Mindez vidéki nagyvárosba, címre kérve, mert az easybox-ba már nem engedte, full-ra jelezte.
    Biztos vagyok benne, hogy rengeteg volt a megrendelés most is és alig győzik kiszállítani őket, de azért remélem 12.02-ig nem kell várnunk majd, mert az még nagyon sokára lesz.

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    Emag másnak is nekiállta szétszedni a rendeléseit és minden egyes tételt külön küldeni? :( Igazán csinálhatnának valami gombot, vagy felületet, ahol ki tudná választani az ember, hogy szeretné-e, hogy szétszedjék és úgy küldjék tucatnyi külön csomagként egyes dolgokat hamarabb megkapva így, vagy pedig inkább a lassabb de egy csomagban kézbesítést választja.
    Tavaly egy 9 tételes rendelésemnél szedték darabokra, aminek ráadásul semmi értelme nem volt, mert egyszerre érkezett meg mind a 9 a csomagpontra.

    Most csak egy darab BF-es rendelésem van, 3 kis méretű tétellel, ami egy legkisebb méretű dobozba is simán beleférne, eddig 12.01-et írt a rendelésnél, most már csak az egyik tételnél írja azt, és azt elvileg holnap talán meg is kapom, viszont a másik két tételt teljesen különszedték, mintha három külön rendelésem lenne, ráadásul azoknál semmiféle dátum nem szerepel már, pedig mindhárom tétel eMag által forgalmazott, raktáron lévő dolog, és most is van készleten mind csak drágábban.
    Jó persze biztosan azon vannak, hogy mindenki minél előbb megkapja a rendelését, csak ezzel a rendelés szétbontással szerintem nem feltétlenül könnyítenek minden vásárlón, én legalábbis inkább vártam volna még, csak küldjék egyben az egészet, ne darabokban.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz Beni2360 #805 üzenetére

    Igen láthatóan az a gond, hogy míg korábbi években több futárcéggel és a postával is leszerződtek black friday-kor, most csak ez a Sameday csomagszállító cég szállít mindent, és nem csak az Easybox-os csomagokat, hanem a házhoz szállításra kérteket is, legalábbis az enyémeknél mind ők vannak kiírva, kapacitásuk pedig láthatóan nincs ennyi kiszállításra, hogy a BF-es rendeléseket gyorsan ki tudják szállítani, persze az év többi részében közel sincs ennyi megrendelés, olyankor biztosan elég a kapacitásuk.

    Amúgy a rendelésem amit múltkor írtam, hogy 3 részre szedtek szét, nagyon nagy valószínűséggel egyszerre fog megérkezni megint. :D

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz jenei1994 #819 üzenetére

    Ó nem jelent az semmit sem, nekem december 1.-re volt mindhárom kiírva, még se érkezett meg egyetlen darab sem.

    Mondjuk az eMag és Sameday páros tud alkotni rendesen:
    Sameday rendszerében:
    Csomagok a futár raktárban, Csomagja a helyi raktárban van. 1 dec. 7:36

    EMAG weboldalán: 2022.12. 1, 10:27 A kézbesítés sikertelen, újra megpróbáljuk

    Visszanéztem a kapura néző kamera mai felvételeit, nem volt sok mert mozgásra vesz csak, semmilyen futárautó nem járt felénk, de mobilon sem csörgetett senki, pedig mindig meg szoktak ha csomagot hoznak, de van portás hölgy is aki szintén nem látott ma semmilyen futárt jönni. Szóval vagy Sameday-es futár jelentett be kamut, vagy az eMag próbálja így mosni a kezeit, hogy december 1.-re ígért csomagok sehol sincsenek. Mindezt csak azért írtam le, mert nem értem miért kell hazudni a vevőnek. :N

    Nagyon kíváncsi leszek holnap érkezik-e valaki futár.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz Dronte #827 üzenetére

    Megsérült a WC papír? :Y
    Lehet a futár próbálta betuszkolni az automata rekeszébe, és szétszakadt a csomagolása, vagy elkapta a szapora és nem volt mit tenni, ő meg tudta hogy hátul a csomagtérben talál segítséget. :D

    Nekem ma végre megérkezett a lakcímre kért BF-es rendelésem, az amit 3 részre szedtek szét, és persze mind együtt jött egyszerre mint tavaly. :))

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz MaxxDamage #866 üzenetére

    Nyugi ezt velem is eljátszották, nem volt ott semmiféle kézbesítés, vagy kézbesítési próbálkozás, én annó a napi kamera felvételt is visszanéztem ami a kaput és bejáratot veszi, hogy nem-e volt ott tényleg a futár, de se híre se hamva nem volt egész nap. Nekem is ki volt ez írva az eMag weboldalán közben meg a csomagom éppen csak megérkezett a helyi depóba, viszont másnap már hozta is a futár.

    [ Szerkesztve ]

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz Because #918 üzenetére

    Ez mi valami világjáró csomag? :D
    Legalábbis elég fura, hogy össze vissza utaztatják. :(

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák