Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baphomet

    senior tag

    válasz duvi #8847 üzenetére

    Jó kis elemzés, érdemes a fickó többi videóját is megnézni. Az elite shipyard is ugyanezzel a formulával számol, tehát az ott feltüntetett shield érték megfelel a valóságnak, amennyiben hihetünk az ezzel kapcsolatban megosztott fejlesztői infóknak.

    Ha csak harcról van szó, nem lesz jelentős előrelépés a Clipper a Vulture után. Másfél hónapnyi Clipperezés után futottam néhány órát Vulture-rel, nem volt hiányérzetem. Nem, vagy alig volt lassabb a Vulture-rel a pusztítás. Több támadó ellen meg még rosszabb is, mint a keselyű, fogalmazzunk úgy, ha egy Anacondát két Condor kísér, akkor a Clipper már elpirul. :B

    Én tegnap próbáltam egy hasonló, 3 Anacondás szitut. A Python B6-os pajzzsal + 3db. A0-ás boosterrel, alap páncéllal 40% hullon végzett, úgy, hogy egy Anacondát kilőttem, miközben mindhárom ütött engem. Ez alapján azt tippelném, hogy egy maximumra vértezett Python egy-két cell bank-kal, le tudja nyomni a 3 dühös Anacondát.

  • mojito75

    csendes tag

    válasz duvi #8847 üzenetére

    Hali,

    én is egy pythonnal rohangálok és simán neki állok 3 kondának. Már nem 1x, nem 2x sikerült az űrtemetőbe küldeni őket.
    A konfig B6 PP, C6 thruster, A6 Shiled generator, 2 db A0 SB, 2 db A6 SCB, 3 db 3C gimbaled laser és két 2F gimbaled MC. (bár tegnap fejlesztettem A6 PP-re és A6 thrusterre potom 60sok millióért.. :K )
    Páncélzat még nuku, arra utoljára költök.
    Azért ha 4 keselyűvel hoz össze sors, akkor gyorsan űrtiplit veszek, mert voltak már rossz tapasztalataim.

    Más: én is áttettem a székhelyem Munfayl körényékre és össze is találkoztam Gigafun kollegával, akivel aprítottunk egy kicsit, friendsek lettünk meg minden.. :D tök jó volt magyarokkal találkozni játékon belül! :C

    [ Szerkesztve ]

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #8847 üzenetére

    3 elite kondának egy keselyűvel? Ilyen erővel mehetnél te is inkább aszteroidákra vadászni legázolásos technikával. Lehet, hogy béna vagyok, de ezt a combos Pythonommal sem szívesen játszom meg(A6 shield+2db A6 SC, 3 db A0 SB, A7 PD, A6 thruster, és nem utolsó sorban 2 db C3 beam+egy 3D, és két 2D cannon - 10-25mp egy konda). Kettő egyszerre még megy, de már azt sem szívesen, de háromnál(bár már csináltam ilyet), na ez már kétesélyes. Nem is az, hogy elhunynék, pöttyök a hajtóműre, és kövér gáz, és pillanatok alatt lőtávon kívül van az ember, és a hull-t 0-ra vinniük azért nem egyszerű nekik sem, de azzal nem vagyok előrébb, hogy leamortizálom a gépemet, ők ilyen-olyan horpadásokkal megússzák, majd félig üres kézzel távozom a szakszervízbe
    Összefoglalva npc-re egy combos Pythonnál egyszerűen közelítőleg sincs jobb, de iszonyú összegbe van, mire feltápolja az ember, és a 3-4 konda wing még így is sok(bár a 6-8 vulture még rosszabb). Viszont ha baj van, gyak minden esetben simán meg tudok pattanni(bár az egyik komolyabb csörténél 2X(!) leállt a PD. már pajzs nélkül eltqntek a pöttyök, miközben épp egy konda, +3-4 Vulture, és egy Cobra kellemetlenkedett körülöttem. Na akkor azért akkor én is rákerestem a google-n az "utolsó kenet" kifejezésre)
    Ezek a 4 kondás, meg 8 vulture-s SSS-ek szerintem player wingekre vannak kitalálva, de erről már megírtam a véleményem (#8811)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák