Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #8819 üzenetére

    Csak azért gondolom, hogy kéne egy-két küldit csinálni, mert talán ez is kell, hogy előrelépjek a rank-ot tekintve. Ezer éve dangerous vagyok, és csak nem akar a dolog fejlődni. Annak idején, amikor expert voltam, sehogy sem lettem master(jó, tudom, még ma is a mostly wood-handed rank járna nekem, de a nagybátyám a Fed vezérkarnál felszolgáló, ő egyengeti a karrierem). Más kevesebb hajóval már rég az volt. És akkor jutott eszembe, hogy soha nem CZ-ztem, mert az olyan ostoba hentelésnek tűnt. Beugrottam egybe, kb másfél óra alatt kiintettem a versenyből úgy kb 50-et, és azonnal master lettem. Úgy látszik, CZ nélkül nem megy. És hogy mennyire emiatt nem léptem előre, azt az is mutatja, hogy pár nap múlva már dangerous is lettem, mert nyilván már rég "túllőttem magam" az expert-en, csak CZ nélkül nem engedett tovább, így volt még plussz is a master rankon(nem tudom, érthető-e amit mondok, mert elég bénán fogalmaztam). Persze lehet, hogy tévedek.
    És most lehet hogy azért nem lépek előre, mert soha egy lövöldözős küldit meg nem csináltam. Sajnos késő őszig nemigen lesz időm játszani néhány rövid időszakot leszámítva, és szerettem volna még előtte deadly lenni. Néztem az Elite verseny győztesének statisztikáját, és kb 8.000 találata van. Én rég túl vagyok a 4.000-en, és a Cobrás időszak első kb 250-ét leszámítva csupa nagyobb gépjárművet utaltam a bontóba. És úgy vettem észre, hogy kb mindig duplázódik a léc magassága a továbblépéshez. Persze csak találgatok, és lehet, hogy sületlenségeket beszélek(de ez mondjuk üzemszerű egy Fed bugrisnál)
    -
    A Clipper flottát meg csak építgessétek, jól fognak mutatni a lézereim előtt(a borfesztiválokon a parafa dugókat meg gyűjtögessétek, mert lesz rajtuk sok-sok luk)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • baphomet

    senior tag

    válasz baphomet #8819 üzenetére

    Kontráznám magamat:
    "Egyedül az elite Anacondás fejvadász küldetések érik meg valamennyire anyagilag, az azokkal kapcsolatos hiba (az ellenajánlat után nem találni az eredeti célpontot) lekerült az ismert bugok listájáról."

    Ja. Hát nem. Tegnap csináltam volna egyet, elsőre jött az ellenajánlat, utána persze semmi, pedig megnéztem vagy egy tucatnyi USS-t. Szóval arrggh! Ami érdekes, hogy az ellenajánlatot egy Orca-s fickó adta, az eredeti célpont helyét, pedig, ha nem tévedek, mindig egy Hauler-ben (vagy Adderben, olyan egyformák) ülő fickó szokta elárulni. Az ellenajánlat után bekaptam több olyan USS-t is, amiben ugyanúgy egy Orca, vagy Hauler volt, de csak keringtek ott, nem szóltak semmit, nem voltak wantedek, nem volt rakományuk. Gyanítom, hogy CMDR Bug-hoz volt velük szerencsém.

Új hozzászólás Aktív témák