Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raymi16

    tag

    válasz duvi #7562 üzenetére

    Köszönöm! :C
    Inkább is-is, egyenlőre ilyen hűdenagy csihi puhiba nem akarok belekeveredni, még ismerkedek a játékkal, főleg a modulok terén, mivel sok lehetőség még nem volt az alkalmazásukra, de most már talán így remélhetőleg lesz az új hajó álltal! :DD

    Senki se nem csinál semmit se nem, senkinek se nem!

  • rtitusz

    őstag

    válasz duvi #7562 üzenetére

    108%, nagyjából 110% még menedzselhető (17MW felett picivel van szerintem a maximum amit elbír), azonban a Gimballed Beam pontosan kétszer több energiát eszik mint a Pulse. A Pulse kicsit 1MW alatt van per darab, a Beam kb. 1,8MW, ha jól emlékszem. Jelenlegi konfigom is már sokkal ütősebb gépezet, mint a Viper. A két E3 Pulse a hull ellen is erősebb, mint a két kicsi beam, és medium MC együttesen a Viperemen. Ráadásul soha nem fogy ki az ammo, és az A5 Power Distributorral gyakorlatilag a végtelenségig lehet lőni. A két Beam Laserrel kb. 10 mp-en belül elfogy a szufla, még akkor is, ha 4 pötty van a fegyverzeten. Praktikus komromisszum lehet egy beam és egy MC, de én még nem láttam C3-as MC-t, az ágyúkat meg annyira nem szeretem. Ha a Pulse Laserrel a reaktort veszem célba egy anacondán, akkor minden betalált lövés (persze jó szögből) kb. 5-10%-ot sebez rajta. Még az Elite anacondák is viszonylag gyorsan lemennek.

    Ami engem megfogott, és már csak ezek miatt se megyek vissza a Viperre, az a manőverezhetőség és a pajzs. Úgy fordul mint egy Eagle, és a pajzsa meg mint egy pythonnak, csak a hajótest sokkal kissebb, kevesebb találatot kap, be tehát összességében még jobb is. Simán merek frontálisan támadni, ha tele a pajzsom, az ellenfelé meg már a végét járja. Eszméletlen sokat kibír. Mióta A5 pajzs van fent, nem is használtam SCB-et, emiatt is gondoltam, hogy lehet praktikusabb helyette a Shield Booster.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák