Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Submarine #41559 üzenetére

    Ezt a space legs oruletet en se ertem. Van kismillio masik dolog amit javithatnanak vagy fejleszthetnenek mielott annak nekiallnak. Pl. hogy mas bolygokra is le lehessen szallni, egy update a bolygofelszinek generalojanak is jot tenne, a hajokon is pofozhatnanak egy kicsit hogy a mereteket normalisabban lehessen megitelni mert most sokszor az van hogy a 40 meteres hajo olyan mintha csak picivel nagyobb lenne mint egy Ford Galaxy. Na meg ott a jatekmenet amin szinten lenne mit tekerni hogy pl. ne legyen egy dolog amivel milliardokat kereshetsz mint a banyaszat most hanem lehessen mas tevekenysegel is ilyet elerni. Vagy valaminek buff vagy a banyaszatnak nerf. Igaz kolteni nemigen van mire igy a sok penznek nem sok ertelme van. Vagy hogy a community goals (vagy ahogy most hivjak initiatives) valami tobb legyen mint hogy X tonna akarmit kell egy allomasra odahordani par nap/het alatt.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • Peppo

    őstag

    válasz Submarine #41559 üzenetére

    Azt én sem értem. Bőven lett volna benne lehetőség, és az ezredforduló környékén még volt piaca is az ilyen jellegű játékoknak. De talán még most is lenne.

    A space legs engem sem nagyon érdekel, ellenben a Fleet Carriert nagyon várom. Azzal együtt megoldhatnák a hajók ill. modulok tárolását is, mert ami most van, hogy az ember egy rakás hajóval csövezik a Jamesonon, az elég szánalmas. A modulokról nem is beszélve. Alacsony a tárolókapacitás, és macerás az egész. Valami armory jellegű cucc kellene, ahol tárolhatnád mindened, és ott lehetne összeállítani és elmenteni különféle buildeket, amelyeket aztán egy gombnyomással fel lehetne pakolni a hajókra. Ha meg nem ott van egy hajód, akkor igenis fizess egy komolyabb összeget a parkolásért! Pénz úgyis van a játékban, amennyit csak akarsz.

    A DC probléma nekem is fáj. Simán lehetne az is meg az SC assist is a hajók része.

    Abban azért bízom, hogy nem csak mi és a bogarak vagyunk a galaxisban. Legalább a Guardianok előkerülhetnének.

    A szavazás is lehetne egy opció. Bár én ott általában kisebbségben maradok. :D

    (#41560) Raymond

    Na akkor nem csak engem zavar, hogy százméteres, ezer tonnás hajók kis vadászgépeknek tűnnek repkedés közben. Abszolút nem érezni sem a méreteket, sem a távolságokat. Emlékszem, ez már az őskorban is így volt, pl. az X-Wing széria is ugyanezzel küzdött. Nem is tudom, hogy volt-e olyan űrszim, amelyben ez jól meg lett volna csinálva.

    Szerintem a kereskedelemre férne rá némi buff. Az most nagyon harmatos. Gyakorlatilag egy szállítóküldetéssel a sokszorosát meg lehet keresni jóval rövidebb idő alatt. A bányászat meg tényleg nagyon op. 200milla/órás hozamok mellett a legdrágább hajó full A modulokkal is megvan egy nap alatt.
    Személy szerint a powerplayt fejleszteném még. Abban volna lehetőség, hogy hosszabb időre lekösse a népet. De most leginkább csak arra használja mindenki, hogy kifarmolja a speciális modulokat/fegyvereket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák