Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #39239 üzenetére

    Igazából lövésem sincs mit szednek össze. Kiküldöm a limpeteket, aztán csinálják. Mérnököknél derül ki néha, hogy ez+az kéne, de többnyire azért pont elég össze szokott jönni a tuninghoz.
    Út közbeni szintetizálás, javítás egyáltalán nem játszik nálam. Ahhoz nem úgy kell játszani, ahogy én előadom, az biztos.
    Nyilván amatőr vagyok, csak az én szemszögemből nézve tényleg vicces ez a trade, hogy minek is dolgoznak vele, ha nem jó a gyakorlatban arra, amire való.

    Wanted büntit sem értem most. Kaptam egyet múlt héten, a szöveg szerint bármelyik állomáson fizethető, leszálltam, piros, nem engedi kifizetni. Elmentem oda abba a rendszerbe ami adta, ott sem. Kemény 5200cr de nem engedi kifizetni. Tán valami bug? :F Elugrottam oda, ahol nem vagyok wanted, ott sem tudtam kifizetni.

    Egyelőre nem érdekel, de ha el akarom majd adni az Anaconda-t érdekelni fog ha csak negyedárat kapok érte egy 5200-as bünti miatt.

    Valahogy elég csóró vagyok, ezt a robbantásos bányászatot nekem is meg kéne néznem, mert rengeteg pénzt elverek hajók szállítására. most is alig van 250 millám, ha eladom a type-10-et szűk egymilliárd. Gondolom a cutter simán elviszi ha "A"-ra akarom.

Új hozzászólás Aktív témák