Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz Asaob #3684 üzenetére

    ha új felfedezést teszel ugyanabban a rendszerben, akkor azt el tudod adni. ekkor a megnevezése ugyanaz, mert nem bontja le ennyire részletesen az adatokat a gui-n.
    basic scanner elég az explorationhöz. fuel scoop nem kell feltétlenül. az ugrást nem csak az limitálja, hogy mennyi benya fér a hajóba, hanem a meghajtó paraméterei, és a hajó tömege is. nekem egy kb. széria eagle-m van, és üzemanyagból a többszöröse fér a hajóba, mint amekkora távolságra ugrani tudok.

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

  • Rakamaz

    tag

    válasz Asaob #3684 üzenetére

    "Jól tudom, hogy az explorationhoz kell egy basic scanner egy surface scanner és egy fuel scoop a hosszab utazásért?" IGEN
    Surface scanner csak a részletesebb adatok miatt kell. De a több adat, több pénzt is hozz a konyhára.

    "A basic scannernél van erősebb?" IGEN
    Basic discovery scanner - 1000 Cr - hatótáv 500 Ls
    Intermediate discovery scanner - 500k Cr - hatótáv 1000 Ls
    Advanced discovery scanner - 1500k Cr - hatótávról nincs pontos info, a legjobb feltételezés 2,5M Ls-re becsüli, mások szerint pedig végtelen hatótávú.

    "Nekem eddig a legtöbb 11k volt 1 naprendszer..."
    Nekem 40k volt a legtöbb. :P
    Azokat a bolygókat legérdemesebb scannelni, ahol valami furcsaság lehet. Föld szerű bolygókat, néhány gázbolygót, amelyiken élet van, stb. A system mapon már látszik melyikre érdemes rámozdulni. Jeges bolygókra pazarolni a drága scanner időt abszolúte nem éri meg, főleg ha még hosszú utazással is jár.

    "... egy olyan rendszert adatait tudtam eladni egy másik állomáson amit korábban már eladtam."
    Erre én is kíváncsi lennék, előfordult már velem is. Tuti, hogy nem scanneltem újra az adott rendszerben. Talán csak egy bug volt. Valakinek ötlete?

    Level 2-es és 3-as scannekről még nem tudunk semmit, biztos később kerülnek a játékba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák