Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    válasz duvi #35696 üzenetére

    Nekem van egy teljesen enginzett Anacondám, amin van pl. asszem 5 db Hull Reinforcement Package, 2 kisvadásszal, legnagyobb osztályú shield-em+ shield bank, 1 Modulvédelmi modul, huge MC, large FC, és
    large-med MC, med és small pulse laser és gyakorlatilag minden fegyver tuningolva van, egy FC-nak Corrosive Shell expertial-ja van. 8 db shield booster és egy point deference. És persze raktér, arany tárolásához. :D
    Persze overchargingolni kellett a legnagyobb PP-t is (De nem a legmagasabb osztállyal. :) ) hogy több energiája legyen.
    Nem szokott neki túlmelegedési problémája, akárhogy is tüzelek, csak akkor van, ha a SB-ot használok, de hamar vissza is áll.
    Küldhetek pontosabb fitt összeállítást, ha van igény :)
    Ez a hajó a fighter legényemmel, nagy biztonságban érzi magát a HighRES-ben, sőt a HazRES-ben is. ;]
    "Könyörtelen nagyvadász" nevet adtam neki. :D
    Napokban beraktam egy utaskabint és ezzel a hajóval szállítottam pár utast a közeli rendszerekben útközben a jó édes k**va anyjukba elküldve az útonállókat. ;] Megsérteni se tudják a pajzsom. :P

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák