Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Diopapa #32419 üzenetére

    Szerintem a Gunship nem egy rossz hajó, de csak és kizárólag!!! ötös szintű, azon belül is kifejezetten jól sikerült mérnöki fejlesztésekkel telepakolva ajánlanám. Természetesen az összes modul/utility/fegyver tuning lényeges, de a legfontosabb mindenképp a thrusterek upgrade-je. Ki kell csiszolni a 140%-os dirty drive tuningot. Nem lesz egyszerű, jó párszor meg kell majd pörgetni a roulette kereket mire kijön, de mindenképp megéri a fáradságot.
    Ha azt veszem, hogy a Gunship alapból több mint 20 m/s-al gyorsabb, mint a Corvette, amivel az általam elért csúcssebesség 378m/s volt, akkor itt ki kell jönni a 400 feletti eredménynek. Persze ahogy pakolgatod bele a finomságokat, úgy csökken a sebesség is(pl egy 7B-s SCB darabonként, önmagában is levesz 5 m/s-ot a Corvette sebességéből)
    Mindenesetre egy jónak mondható tempónak mindenképp ki kell jönnie, amivel már oda lehet érni bárhová, vagy meg lehet pattanni bárhonnan. És akkor még azt meg sem említettem, hogy a tuning után a sebességnövekedésen felül összehasonlíthatatlanul jobban is manőverez egy hajó, tehát egy jól sikerült műtét után Gunship is sokkal agilisabb kell hogy legyen. A 4 utility ugyan nem túl sok, de nagyon nagy pozitívum a komoly tűzerő, és ha ügyesen használod ki, akkor nagyon nagy + a kísérővadász is.
    Amit szerintem csúnyán elméreteztek a Gunship-nél, és ami miatt kevés player használja, az a magas Fed rang követelmény, mert mire meg lehetne venni, addigra általában már mindenkinek megvannak az anyagi lehetőségei mondjuk egy kondára, vagy egy FDL-re(bár ez utóbbi egész másfajta műfaj, mint egy konda, vagy Gunship)
    Összefoglalva a Gunship ha nem is egy Corvette, de a mérnökök segítségével egy nagyon ütős gépet lehet belőle csiholni, különösen ha az ár/érték arányt vesszük alapul.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák