Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubreed

    veterán

    válasz Hauptmann #32268 üzenetére

    Volt pár ilyen kirohanásom, mikor kicsit ráhangolódtam jobban az SC -re pár hónapja és sok videot néztem róla, mert annyira szerettem volna, hogy valami történjen már az ED -ben is. Akárhogy is, az SC -ben láttam fejldősét, még akkor is, ha még mindig alfa. Akkor azt láttam, hogy csak a langyos vízben való álldolgálás van a Frontier részéről és ebből a tespedtségből már nagyon elegem lett. Innentől kezdve bármi érdekesebb volt, még egy alfa állapotban lévő SC is. Most az alien szál -végre- egyre erősebb előtérbehozása újra felkeltette a játék iránt az érdeklődésem. Valami ilyesmit vártam, ami más mint amit eddig kaptunk, ami érdekes, ami új, ami eléri azt, hogy újra játszak vele. Egy dolog zavar kicsit ebben, ugye azt már tudni, hogy a jelenlegi fegyvereink szart sem érnek az alienek ellen, és nem tudom, hogy majd ahhoz hogy megszerezzük és felpimpeljük (esetleg új engineer -ek bevonásával) az alienek ellen jó fegyvereket, újra több száz órányi grindolással fog járni? Ha igen, érdektelen számomra az egész, remélem nem teszi meg ezt velünk ismét a Frontier...

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Diopapa

    addikt

    válasz Hauptmann #32268 üzenetére

    Bár ez itt full off, de érdekelne miféle előnyöket lehet SC-ben venni pénzért, mesélj? BTW SC-ben lesz PVP slider, amit ha elhúzol, az életben nem találkozol playerekkel (aka ED-féle SOLO mode). NMS féle hatalmas koppanás meg biztos nem lesz, esetleg másmilyen.... ;] :DDD Ha több minden érdekel SC-vel kapcsolatban, várunk szeretettel a topikjában. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák