Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Hauptmann #25972 üzenetére

    Ne értsd félre, a piacon lévő űrszimulátorok között még mindig ez a legjobb, toronymagasan.
    Mi most csak a Horizons-szal bejött új "tartalmakat" kritizáljuk.

    Az alapjáték teljes áron is nagyon megéri, jómagam is 9 hónapja gyűröm. Csak az alapok elsajátítása 50-100 óra, és utána is nagyon-nagyon sokat lehet beletenni, annyira élvezetes a fizika, lenyűgöző a világ mérete, és úgy egyben van általában az alap design.

    Csak sajnos jóféle tartalmat elfelejtettek beletenni: amit Vesa hiányol, szerintem még vagy 2 évig nem lesz benne. De igazi űrcsatákat szeretnék már átélni, mint anno az X-Wing-ben. Én majd' 1 év alatt még nem találkoztam capital ship-pel, csak youtube-os videón. :)

    A másik nagy probléma, hogy szinte mindent grindeléssel lehet elérni. A nehézségeket sokszor csak monotonitástűréssel lehet leküzdeni, igazából ebben rejlik a kihívás..

    De mindezért - legalábbis engem - kárpótol a hangulat, és az olyan pillanatok, amikor először szálltam fel egy Anacondával :) Szóval mindenképpen vedd meg az alapot, nem fogod megbánni! :)

    [ Szerkesztve ]

  • Vesa

    veterán

    válasz Hauptmann #25972 üzenetére

    Jelenleg az ED a legjobb ami piacon van (persze én mindig ide sorolom régi kedvencemet, az X3-mat is, de az már nem mai darab). Mindenképpen érdemes megvenni, de ha nem sürgős, akkor én a helyedben a Horizons-al kivárnék egy akciót. Az alapjátékot érdemes megvenni és ha tetszik, akkor beruházhatsz a kiedgre is. NMS-t egy lapon sem lehet említeni ezzel. Párszáz órát akkor is nyújt a játék, ha nem vagy fanatikus ED rajongó. Amit írtam az személyes véleményem, és inkább azt akartam kifejezni, hogy ez is egy kihagyoptt ziccer sok szempontból és sajnos valóban nagyon lassan haladnak a fejlesztéssel. De ettől még kiváló szimulátor és az árát -az alapjáték legalább is- mindenképpen megéri. Persze türelem ide is kell bőven (a grindelés azért itt is masszívan jelen van, különösen a mérnököknél)!

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák