Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Micsurin #25429 üzenetére

    A te hajód fel volt fejlesztve engineers modulokkal? Mert az AI hajói előszeretettel használják ezeket. Engineers óta a rangoknak is nagyobb jelentőségük lett. Minél magasabb az ellenfél rangja, annál nagyobb kihívást jelentenek és annál durvább a (fejlesztett)fegyverzetük, védelmük.

  • brd

    nagyúr

    válasz Micsurin #25429 üzenetére

    Én azt imádom, amikor egy picsa (no' jó, azért Elite) Courier támad Railgun-nal a (nem kifejezetten harcra fittelt) ASP-mre. Olyan nincs, hogy mellélőjön, a melegedés őt nem izgatja, pajzsból esélytelen időben kihámozni az SCB-i miatt, tehát vagy le kell koccolni, vagy menekülni kell. Bazzeg', egy NPC Elite FAS ellen kiállok azzal az ASP-vel (oké, azért meg tud tépázni, de nyerek), azonban egy Couriertől menekülni kell. :W

    The only real valuable thing is intuition.

  • orientcx

    őstag

    válasz Micsurin #25429 üzenetére

    "Marha jó amikor egy retkes sidewinder npc úgy csapja szét a Vulturet"
    -
    Na neeee! És még egyszer nemáááá! :U Akkor ez valami bug, vagy Braben időben csúnyán elcsúszott áprilisi tréfája, de még egy agyon tuningolt sidi sem szabad, hogy gondot jelentsen egy Vulture-nak(mondjuk én sosem ültem ilyenben, mire kijött, már túl voltam azon a kategórián) De egy sidi az akkor is csak egy sidi. Mellesleg én úgy vettem észre, hogy az npc-k nem is elsősorban tűzerőben durvultak el, hanem sokkal inkább virgoncabbak lettek, és főleg pofátlanul csalnak. Örök chaff, örök hőkárosodás nélküli SCB, stb(bár a Corvette tűzereje most olyan, hogy hiába használná a SCB-jét a nyomorult, az MC-s össztűz gyorsabb ütemben szedi le róla a pajzsot, mint ahogy a SCB tölti - látom, hogy elindult a szerencsétlennél a folyamat, de össz annyit ér el vele, hogy picivel lassabban soványodnak a karikái :D :DD :D )
    -
    "A következő vagy egy FAS vagy egy Python lesz, attól függ a rang vagy a pénz lesz meg hamarabb..."
    -
    Szerintem crafting nélkül nehéz lesz. Nézz körül a küldikben, egy csomó cucchoz horizons nélkül is hozzájuthatsz. Ha csináltál egy jófajta thruster tuningot, akkor már mindent túl lehet élni, mert bármikor el tudsz iszkolni, ha baj lenne. Manapság egy alap Python is elég karcsú(persze egy sidi ellen elégnek kell lennie) - bocs, de muszáj néha gonoszkodnom, mert belém szárad :B
    -
    -
    rtitusz - "Elite valamit nagyon jól csinál, hogy folyton visszahúz hozzá a szívem"
    -
    Jajaja!!! :K :K :K
    Mellesleg belenéztem egy-két NMS videóba. Hááát, hogy is mondjam? Van egy két szép dolog benne, de némely részletnél úgy éreztem, mintha egy szombat délelőtti matiné keretében vetített, ovisoknak készült animációs filmet látnék, néha meg a System Shok 2 korszaka rémlett fel. Sztem az NMS világa össze nem vethető egy jó kis RES hangulattal, vagy egy felszíni landolással(bár az is igaz, hogy itt még nincs fps rész, és azt igen könnyű csúnyán elrontani) Az elitnél jelenleg nincs jobb, és valahogy mindig kijönnek valami újdonsággal, ami megint izgalmassá teszi a dolgokat.
    -
    -
    Balcsix - Egyetértek :K :K :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák