Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz totila #25360 üzenetére

    Mielőtt részletezném, azt a PvP vérharcosok jobb ha bekalkulálják, hogy nekik nem az én config-om lesz az ideális. Abban a műfajban mindenképp érdemes megfontolni, hogy pl egy PP-nél a nagyobb teljesítmény helyett nem érdemesebb-e inkább az armored verziót választani. De egy kereskedésre épülő karrierhez is picit más lehet a fontos(kicsi pajzs(a raktér miatt), de az erősítve, és persze az armor is, stb)
    De akkor lássuk
    1. - FSD - Gondolom, ez egyértelmű, egy Corvette-re az ötös szintű Increased FSD Range kötelező darab. Az alap ugrótáv nagyon karcsú, ezt aktuális modulkiépítéstől függően 15-17Ly-re lehet növelni, ami már azért elég barátságosnak mondható, pláne, hogy bőven van hely egy komolyabb fuel scoop-nak is, amivel bárhová el lehet jutni fastest route üzemmódban is.
    2. - thrusters - hát ez is egyértelmű, ötös Dirty Drive Tuning. A Corvette alapból borzasztó lassú, és nem túl fordulékony. az upgrade után viszont az a 330m/s már nem is rossz, és ha még pöttyökkel is ellátjuk az engine-t, akkor ugyan cikázni továbbra sem fogunk vele, de viszonylag jól tudunk manőverezni is.
    Ez a két pont volt a Corvette két legnagyobb gyengéje, és ezekkel a tuningokkal mindkettő meg is lett oldva. :K De nézzük a többit.
    3. - SG - Itt többféle verzió jöhet szóba, én a thermal resistant verziót(természetesen ötös szint) választottam, mivel leginkább ilyen fegyverekkel támadnak. Nekem bevált.
    4. - SB - Na ez hozza meg az igazi (majdnemhogy)sebezhetetlenséget. A SG upgrade is sokat számít, de a 7 db tuning SB valami hihetetlenül kemény védelmet nyújt. A bétában a Heavy Duty és a Resistance Augmented SB-ket is kipróbáltam. Mintha egészen minimálisan a heavy erősebb lenne, de viszont az RA mégis jobb választásnak tűnik, mivel ha netán lesoványodna a pajzs, akkor a SCB egy adaggal durván többet tölt vissza, mint a heavy-nél(ez utóbbinál egy-egy A7-es töltet szinte meg sem látszik). Persze lehet, hogy ez is változott a bétához képest, az élesben még nem kellett SCB-t használnom.
    5. - Armour - Heavy Duty Armour. Még nincs megcsinálva. Mindenem megvan hozzá bőven, és a repum is megvan Selene néninél, eddig egyszerűen nem volt szükség rá, de ha egyszer majd arra járok, beugrom, és a heavy-t fogom választani.
    6. - PD - Szerintem messze az ötös Charge Enhanced verzió a legjobb választás, egy jól sikerült upgrade-nél alig csökken a kapacitás, viszont nagyon felgyorsul a visszatöltés, és ez egy-egy csörte dinamikájához sokkal jobban passzol.
    7. - MC-k - Mindenképp az ötös overcharged opciót választanám, incendiary effect-ekkel, DE!!!, az egyik G1-es mini MC-re feltétlen corrosive shell effect-et kell tenni(lásd baphomet (#25327) és (#25330), vagy lásd a videóm. Mivel beam lézerre jelenleg nincs értelmes upgrade, ezért átálltam a teljes MC szettre. Nem melegszik a hajó, elég két pötty a weapons-ra(PD upgrade kell hozzá), és ötös tuninggal nagyon harapnak is. A kuncsaftnak mindössze röpke másodpercei maradnak...
    8. - PP - természetesen az overcharged a jó választás. Jelenleg egy négyes van fent, de ez még a lézeres felállásra volt méretezve, most sztem elég lenne egy hármas, de lusta vagyok visszamenni(itt nem a nagyobb a legjobb, a PP-t mindig csak annyira szabad feltolni, amennyire muszáj, mert nagyon megnő a hőtermelés)
    SCB tuning egyenlőre csak egyes szint létezik, úgy látom van olyan, ami csökkentett mértékben termeli a hőt, azt kell választani
    Hát kb ennyi, ezt természetesen csak az én verzióm, és a finomhangolás még ehhez is hátravan.(már megint olyan hosszú voltam, mint egy kötelező olvasmány, bocsi) :U

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák