Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #25192 üzenetére

    Én hülye meg szét sem lőttem, és kiszúrta a szemem valami commom data-val. :(((
    -
    Rég húztam fel magam ennyire. Már eleve bosszús voltam, hogy kb egy hónapja nem tudtam nappal játszani, erre nyilván pont most karbantartanak, de az npc-k egyre pofátlanabb csalásai már tényleg túlmennek a jó ízlés határán. Egy küldi kapcsán belém kötött egy master Python. Még csak nem is elite, csak egy kontár master. Én nemtom mivel lőtt, de az ötös szintre tuningolt thermal resistant prismatic SG-m, a 4 db szintén 5-ös szintű Resistance Augmented SB-el olvadt rendesen, és persze folyamatos chaff, folyamatos SCB(természetesen 0 mp alatt tölt 100%-ra, minden hőkárosodás nélkül, végtelen mennyiségben). Csak rammer módon tudtam meghámozni(amikor egy karikára olvad, már nem szabad belelőni, mert akkor azonnal visszatölti, hanem ha közel van, akkor egy kövér boost-al az arcába kell lépni). És mindezt azzal tetézte be, hogy csakis valamilyen Bi-Weawe shield-je lehetett, mert hihetetlen gyorsan töltött vissza. Jópofa, nem? Teljesítményben prismatic, töltődésben Bi-Wawe. Én is akarok ilyet! És mint mondottam, ez egy sz*ros kis master(volt)! Ugyan egy laza mozdulattal hagyhattam volna magára, de annyira felhúztam magam, hogy csak azért is cipóra vertem az arcát. Kerül, amibe kerül! Pedig tudtam, hogy el fogok potyogtatni néhány tonna árut, mert a lézerekkel folyton megsütöm a hajót, és olyankor a cargo hatch azonnal összetojja magát(a 85%-os állapot már elég is neki)
    Azért most már tényleg elmennek a p***ba! :( :((( :(

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák