Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtitusz

    őstag

    válasz Ice_Man22 #23101 üzenetére

    Online előfordulhat egy-két pszichopata őrült, aki minden kérdés nélkül lepuffantja a kezdő (vagy bármilyen) játékosokat, de nem ez a jellemző, főleg ha elhagyod a kezdő rendszereket. Az open ad egy kis extra hangulatot a játékhoz szerintem. Azonban én anno sokáig nem merészkedtem ki openbe, a Vulture volt az első hajó, amiben biztonságban éreztem magam kint, de anno nem tudtam mire számíthatok. Azóta jobbára csak Openben játszom, pár kivétellel, ilyen amikor hazajöttem egy hosszú felfedezésről, vagy Community Goal bounty hunter részét csinálva a sok játékos miatt nem lehetett vadászni RES-ben Openben, így át kellett mennem Soloba.

  • brd

    nagyúr

    válasz Ice_Man22 #23101 üzenetére

    Nem harap az open sem. :) Bár van néhány idióta játékos, aki itt éli ki a való életben elszenvedett sérelmeit, de azokat kis tapasztalattal el lehet kerülni. Ha CMDR van a közeledben, azért figyelj oda, a legveszélyesebb hajótípusok, ami figyelemre inthet: Federal Assault Ship, Python, Fer-de-Lance, Clipper (és esetleg még a Corvette, Vulture, Viperek, de ezek kevésbé), kezdőként ezektől inkább óvakodj. Általában ezekben ülnek azok, akik minden értelmes ok nélkül megtámadnak. Egyébként annyira nem vészes a helyzet, ha elolvasod a bevezetőt, és megfogadod a tanácsokat (pl. biztosításra legyen mindig mani), ill. pár hónapja az egyik topictárs kitűzött magának egy olyan célt, hogy 24 óra alatt össze tud-e szedni nulláról egy Anacondára valót, amiből aztán kicsit más lett, de a lényeg, hogy ha jól emlékszem, egyszer sem támadták meg playerek közben, továbbá egy láthatóan kezdőt nem igazán szoktak piszkálni. Azért ha WANTED leszel valamiért, igyekezz ettől az állapottól megszabadulni, ameddig nem érzed a bugit, vagy ugyanez, ha valamilyen hatalmassághoz szegődsz, számíts rá, hogy egy másiknak elköteleződött játékos simán megtámadhat, mert azért ő pontot kaphat.

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák