Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • woker

    aktív tag

    válasz warcat #13704 üzenetére

    Olvasgattam és utána csak még dühösebb lettem és ez az árazás még nyugaton is drága és nem egy tengerentúli játékost láttam aki szintén felháborítónak tartotta az árazást.
    Csak a Horizons egy nyílt inzultus a régi játékosoknak míg a 10 fontos kedvezménnyel is 120 fontos "expansion pass" meg olyan mintha szemen köpnének és mire fel sem ocsúdsz még pofán is vágnak.

    Hogy a viharba szavazzak bizalmat egy ilyen bagázsnak amikor egy valag lóvét kérnek és az egyetlen konkrétum a jövőről az a Horizons? Láttál valamiféle konkrétumot a jövőről azon kívül, hogy ígérték, hogy lesz több tartalom? Mikor kapod meg a 120 fontért az azzal egyenértékű tartalmat ha feltételezzük, hogy a Horizons kiegészítő ára 10 font (Horizons mínusz az alapjáték) és ez az ami nekem nagyon piszkálja a csőröm.

    @Pirxx: De a Blizzard nem kér el tőled előre 4 alapjátéknyi pénzt azzal, hogy itt egy kieg a többit majd szállítjuk valamikor.

    A félreértések elkerülése végett: nem vágna földhöz ez a 120 font se, sőt költöttem ennél sokkal többet is játékra, de egyszerűen itt a puszta ígéreten kívül nincs semmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák