Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz Ati9500 #99 üzenetére

    Figyelj ATI és halgass egy öreg rókára!

    A többieknek teljesen igazuk van abban, hogy ha együtt mentek az csak 1 NAGY szenvedés lesz számodra, nulla pihenéssel és lestarpáltabb leszel, mint voltál.

    Legfontosabb teendők lelked gyógyulása érdekében:
    - 1-2 magányos berúgás otthon
    - 1-2 berúgás haverokkal
    - bármi olyan tevékenység ami leköt, akár gamézhatsz is 48-órán keresztül csak fáraszd le magad jól.

    Mindez segít kiűríteni az agyat a zavaros gondolatoktól :))

    A LEGFONTOSABB:
    ------------------------------------------------------------------
    Ne halld, ne lásd a lányt!, ne hívd, ne keresd!!
    ------------------------------------------------------------------

    Ez azért kell, mert azt hinné, hogy pozícióban van és csak szívatna egy kicsinyt.
    Így viszont adsz esélyt neki, hogy átgondolja a dolgot. Lehet, hogy Őneki is jó volt csak rájött a dili. Nőknél van olyan, hogy szeretnek agyára menni néha a pasinak és olyan is van, hogy valami annyira jó, hogy el kell sürgősen rontani.

    Szóval csak gondolja át, de nőként, mint empatikus lény ez csak úgy megy neki ha érzi a hiányodat.

    Ha elmentek nyaralni vagy dumcsiztok, egyéb ez nem fog megtörténni.

    Ha az elgondolkodása után nem akar hozzád visszamenni vágtában, akkor tényleg nem szeretett annyira és hidde le akkor így jártál jobban.

    Tudom most fáj, de ismerd meg az érzésd és fordulj azért te is kicsit magadba, mert van olyan, hogy az ember nincs is tisztában azzal, hogy a nagy rózsaszínű ködben micsoda elbaltázásokat is csinál :((

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

  • DarkFater

    tag

    válasz DarkFater #106 üzenetére

    Húúúú...

    Ezt jól megaszontam!

    Bocs srácok, kijött belőlem. Én egyszer voltam balf**sz és majd egy évig analizáltuk a dolgot a leányzóval mintegy 6-8 újrakezdéssel.
    Én voltam a hülyébb és szerelmesebb.

    Mondjam tovább? Áhhh...úgyis tudjátok a végét :D

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák