Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rez_Grof

    őstag

    Hát a legszarabb fejlesztésem egy shuttle alaplap és abba hülye fejjel egy voodoo rush, még nem is ez volt az igazi gáz, hanem hogy a lapnak valami baja volt (erre csak később jöttem rá) és 3 karit égetett el kb fél év alatt, ahol vettem az a bolt meg persze megszünt. Na ekkor jött egy Abit BF6 deszka ezzel nagyom meg vagyok elégedve.

    Kölök koromban egy 2x Matsuhita cdrom, na az valami elképesztően sz@r volt, ez után lett egy sony cdu76E kemény 8k-t kellet rádobmi a másik árára, de megérte ez a mai napig működik(10 éves szegényke). Igaz nincs most gépbe szerelve, a legutolsó teljesitménye egy 32x-esen meg irt 24x-es diszk (haver állítása szerint ez volt a baj forrása, hogy hogyan sikerült elkövetni azt nem tudom) felrippelése volt, a lemezel egyébbként semmi más olvasó nem birt el, pedig megpróbáltam vagy 8 másikban.

    Egy Tseng ET4000 Vesalocal kártya elcserélése egy szar Trio 64-re. Utánna lett egy ET6100 szintén szüleim nagy örömére. :DDD

    A mostani vas az nagyon egyben van.

    Szerk.: az első gépem beszerzésénél (Dx4-100 csak a proci került 60K-ba) kérdezi a boltos, hogy nincs 520MB-s HDD csak 420MB-s vagy 540MB-s erre én a 420-t választom, mondván elég lesz az is :DDD, de romból már akkor is 16MB volt benne ki is röhögtek a haverok, hogy ugyan mi a francnak.

    [Szerkesztve]

    A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

Új hozzászólás Aktív témák