Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz ZozzV6 #30816 üzenetére

    Na igen, közel sincs akkora választék mint egy nem annyira márkás lámpánál. A modellek nagy részénél van 1 féle led és kész, érd be vele. X7-hez mondjuk már elérhető a hideg fehér mellett neutral is ami ugye sárgásabbnak számít. De akár a Fenix Acebeam és egyéb gyártókat nézzük, még e kettő választására sincs lehetőség.

    :R

    (#30817) Mikulásbá

    Omni-doc töltővel nekem nem volt dolgom, szinte eleje óta Xtar töltőket használok. Lehet csak én vagyok vele így, de fontos hogy lássam hogy épp hogy áll a töltöttség fesz pl.
    Ennél a kis Olight mágneses töltőnél az fogott meg hogy baromi egyszerű. Autóba simán csak beledugom a szivargyújtós töltőbe rá a 2 pólusra és kész. Nem foglal szinte semmi helyet, tök egyszerű az egész szerkezet.
    Héten elvileg megyek Leitz-hez aztán hozok 1 db-ot. Már írtam nekik van is raktáron. Majd ha elhoztam akkor úgyis csinálok 1-2 képet, meg kimérem hogy mennyire tölti fel az akkukat. De ha annyira mint az S30R III töltője akkor jó lesz Töltés után egyből 4.22V, jó pár órára rá meg beállt 4.20V-ra szóval teljesen feltölti az akkut.

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák