Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz benfolds #27546 üzenetére

    Nah.. látszik, hogy későn volt, és siettem.. (melóztam, és pont menni kellett..)
    Alkottam pár elírást..
    (5: gomban a led= gombban..; kód memória = mód memória; plusz az utsó két mondat helyzet felcserélése..)

    No meg lemaradtak a Nitenumen NE01 pro-k a kontrával szemben, mert azért ilyen is van.

    - Pirinyó a lámpa.. tényleg kicsi.. Még a 18650-es sipik SK98-amnál is rövidebb egy centivel kb. az Ultraferi 501B-nél meg vagy 3 centivel.. a C8-hoz már nem is mérem..
    Nah jó.. de mégis :D
    [kép] [kép] [kép]

    - Méretéhez képest nagyon jó fényerő.. (én anno azért vettem, mert valaki írta, hogy az s2-C8 között van valahol.. mármint távban.. sajnos s2 még nincs a palettámban, bár lehet veszek egyet..igaz, asszony ha meglátja.. minap is látta, hogy lámpákat nézegetek "már megint a lámpák?!" Ha tudná..káros a pénztárcára ez a fórum.. ez a topik, no meg ebay, meg GB.. :B )
    - USB tölthetőség.. nekem tetszik.. micro USB ma már szinte mindenhol akad, nem kell külön töltőt vinni, keresni ...(csak jelezné rendesen a feltöltést.. :((( )

    Szóval vegyesek az érzéseim vele.. ha nem lenne a PWM nem is zavarna annyira a töltöttség "hibás" kijelzése..
    No meg azért a C8, az C8.. már megszoktam, hogy milyen messzire visz meg.. no de ez meg olyan kis aranyos.. nem húzza le a gatya szárat.. és azért 90%-ban bőven elég az a fény-táv amit ez a kis lámpa produkál.. :U

Új hozzászólás Aktív témák