Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    válasz poweradi #1225 üzenetére

    Üdv a topikban!

    Igen, az a C3 nem az igazi. Nekem megfelel, de nem tökéletes. A másik is jó lehet, na meg az 3 módos. Ha tudja az 1300mA-t, akkor rendben. Nekem külsőre nem tetszik annyira :)

    Hát, jó a Spiderfire SSC P7, de azóta már annyi újabb lámpa megjelent, hogy aki lumen mániás, annak van jobb választás. SST-50-es és XM-L-es lámpák is vannak bőven, na meg van nagy benga SST-90-es is.

    Én XM-L-est vennék, főleg hogy még olcsóbbak is, mint az SST-50-es lámpák. Ezeknél a ledeknél viszont már csak sima reflektorral szerelt lámpát vennék. Felesleges az a hatalmas nagy flood oldalra pluszba, amit az OP reflektor nyújtana. Szóval én ezek közül választanék:

    [link]
    [link]
    [link]

    Nekem a második tetszik. Annak a legnagyobb a feje, na meg az első a vélemények alapján nem a legjobb. De azt válaszd, ami neked tetszik. OP reflektorosak is jók lehetnek, meg vannak 2x18650-es lámpák is. Mindenesetre szerintem ekkora fényerőt kár feleslegesen szétszórni oldalra. Ha OP reflektorost veszel, később úgyis akarsz majd egy másikat simával :D

    Ezekkel az akkukkal nincs tapasztalatom. Nekem 18650-ből és 14500-ból is kék Trustfire van. Az általad linkelt 18650-est sokan dicsérik és azt mondják, hogy jobb, mint a kék. A 14500-ról még nem olvastam véleményeket.

    A töltők közül az elsőbe egészen nagy akkuk is befér (32500), továbbá tud 3,2V-os LiFeP04 akkut is tölteni.

Új hozzászólás Aktív témák