Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gibbs

    csendes tag

    válasz arti1121 #3032 üzenetére

    Szia!
    A kapcsolóért nem kérek semmit, csak azt kéne tudni, hogy melyik fajta kell. Ha az SST50-be kell, akkor biztosan elfér benne a nagyobb, annak ellenére, hogy 12x12-es volt benne. Én abban jobban megbíznék. 1,5A/125V van ráírva. Az én WF-1000-ben is 12x12-es volt eredetileg és egy párhuzamos kötésű MC-E emitter, a kapcsolónál 1,1A-t mértem, mégsem bírta sokáig a kapcsoló, összeolvadt.
    Ki kellene szedned a kapcsolót és megnézni, hogy mennyi hely van a faroksapkában. A kapcsoló általában egy műanyag tartóban van, ha az a tejes átmérőjében nyitott, akkor elfér benne a nagyobb is. Esetleg csinálhatnál róla fotókat is.
    Az SST50 led névleges árama 5A, tehát a led bírja, de hogy ezek az olcsó kapcsolók tartósan bírnak-e 5A-t azzal erős kétségeim vannak. SST50-hez viszont kapható 5A-os driver (legalábbis a műszaki adatai alapján). Ha ez egy két-, esetleg háromcellás lámpa, akkor viszont nem kell több a 3A-nál, mert a driver a led-nek a feszültség arányában többet ad ki (mínusz a veszteség).

Új hozzászólás Aktív témák