Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M_o_g_y_i

    őstag

    válasz belsodavid #10654 üzenetére

    Kb. 1,5x akkora a spot, mint egy OP-s C8 lámpáé, ráadásul kellemes neutral-szerű a fény színhőmérséklete.
    Meglepően jó a kidolgozása, nekem csak egy "márkás" lámpám van (egy JetBeam) de ahhoz mérhető a minőség. :K Szép tiszta menetek, ugyan gyengén (v. semennyire sem) voltak kenve az O-gyűrűk, de ezt gyorsan orvosoltam.
    Felületkezelése jobb, mint az olcsóbb lámpáké, most néztem az adatlapon HA III szerepel, ezek szerint nem kamu. :N
    A foncsorok szép tisztán érkeztek, az üveg is hasonló állapotú volt. A "csillag" alatt megfelelő mennyiségű a pasztázás. A kapcsoló finoman működik, márkája OMTEN - ez nem tudom mennyire számít jónak.
    A driver számomra meglepően profinak tűnik, precíz forrasztásokkal. Erről majd valószínűleg készítek nagyobb felbontású képeket, mert majd nálam profibb elektrós szakik segítségét szeretném kérni, hogy lehet-e rajta valamit alakítani, kicsit "felturbózni". :))

    Most ennyi, összehasonlító képeket ha megjöttek az akkuk. Még mindig úton vannak a Panasonic 3400-ak, a négy TF3000-et pedig úgy néz ki ellopták a vámon/postán. :W
    A szétszedett állapotról pedig a driver cseréjekor terveztem készíteni pár képet. :U

    [ Szerkesztve ]

    4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Új hozzászólás Aktív témák