Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Fr@nkieWilde #314 üzenetére

    Az csak a kezdet! Majd ha sikerült végighallgatni, írd le mit gondolsz! ;)

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • niof

    addikt

    válasz Fr@nkieWilde #314 üzenetére

    De hogy valami újabbat is ajánljak, itt egy igazi gyöngyszem Jimmy Van M-től. Csak kár, hogy nincs fent végig, csak 2 óra. Érdemes a Warming résznél türelmesnek lenni, hogy indítja meg a szettet. Tőle egyébként szinte mindent meg tudok hallgatni, nagyon kevés szettje van, ami valami miatt nem tetszik.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • anubis6

    aktív tag

    válasz Fr@nkieWilde #314 üzenetére

    Egyre jobban jön vissza megint a bakelit amúgy, de a legtöbbeknél sajnos a fesztiválozós mixelések lettek a trendik, mindent lecsupaszítva, 3-4 percesre vágott zenéket pakolnak össze, szinte nulla keveréssel, szóval örülnünk kell az ilyen gyöngyszemeknek mint Lemon8, akik még mindig pörgetik a fekete lemezeket. Furcsa egy világot élünk na, de ezt már sokszor átbeszéltük :DDD
    Ajánlom még a régiekből:

    Cass & Slide - Burning The Candle at Both Ends
    Danny Howells - Nocturnal Frequencies
    Deep Dish - Yoshiesque
    Dave Ralph - Naturalized
    DJ Nukem - Seduction
    Evolution - Unnatural Selection
    G-Pal - 1 , Plastic City America és minden más ami G-Pal ;)
    James Holden - Fear Of A Silver Planet
    John Creamer & Stephane K - Aural Pleasure
    John Digweed - MMII , Renaissance 3
    Mara - If You Only Knew
    Matthew Dekay - Extrema Outdoor, Trousy
    MoShic - Distorted Patterns
    Parks & Wilson - Balance, Baroque In Session 2002, Painting On Silence, PW01
    Progressive Sounds Of Budapest - Mixed By Kuhl & Monkz
    Renaissance sorozat (Dave Seaman, Hernan Cattaneo, Sander Kleinenberg..)
    Saeed & Palash - Promotional Mix, Tide Edit 07
    Sasha & John Digweed - Communicate, Northern Exposure
    Satoshi Tomiie - Integration
    Satoshi Tomiie & Hector Romero - Undulation 1
    Seb Fontaine - Horizons
    Steve Lawler - Dark Drums

    Én se véletlen kezdtem bele a prog bakelit szettjeimbe, mert elég elszomorító, hogy milyen minőségű mixek lettek favorizálva, aki pedig tényleg belerakja a tehetségét, azokat már a kutya se hallgatja.
    Úgyhogy pont az ilyen régi jó zenéket kedvelőket részesítettem előnyben ezekkel az "új" szettekkel, de ahogy nézem nem sok érdeklődő van, így kénytelen leszek én is beállni a sorba, és inkább zenéket írni, mert még innen se hallottam egyetlen véleményt se róluk, pedig elhihetitek, hogy rengeteget dolgoztam rajtuk és már 16 órányi progressive house-t hallgathattok, pont az általatok említett előadóktól és az underground zene fénykorából, a 2000-es évek elejéről, legtöbbször 2-3 perces keverésekkel, nem csak úgy összedobálva. :U
    Ha szar, azt is megmondhatjátok bátran, bírom a kritikát, főleg ha építő jellegű, szóval tessék belehallgatni, ha már ennyire szeretitek ezt a korszakot! 1 2 3 4 5 6 7 ;)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

Új hozzászólás Aktív témák