Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Exodius #144 üzenetére

    Miért? Tök igazad van. Emlékszem, mikor 16-7 éves koromban megismerkedtem az elektronikus zenével, először nálam is a divatzenék mentek, de hamar unalmassá váltak számomra. Elkezdtem a tapogatózást, és jött a Happy Rave, Rave, happy hardcore és a hardcore. Persze ami hozzánk eljutott... Thunderdome, Ravermeister, ilyesmi válogatások. Mikor néha elmentem a haverokkal bulizni, ők a Coco Jumbo-t érezték nagy zenének, én meg a 3 Steps Ahead zenéit, meg Rob Gee-t. 1-2 zenét megmutattam nekik, de persze merevek voltak, mint a bot, nem bírták befogadni. Én imádtam. Van néhány lemez, amit a mai napig, kb. évente egyszer végighallgatok, mert az is hozzátartozott a zenei fejlődésemhez. Ilyenek a Thunderdome Best of 95-96-97 albumok, valamint a Final Exam. Néha előveszem a Napalm Rave CD-ket is, de az már túl sok így 40+ évesen. Néhány "klasszikus" lemegy róla, és akkor elég egy darabig. De hasonlóak a Terrordrome albumok is. Egy jó példa arra a zenei korszakomra a Bakalla - Short controlled bursts című örökzöld. Csak erős idegzetűeknek!
    https://youtu.be/UKtniM4VBYw
    :DDD

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák