Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    Kicsit még nyomoztam az ügyben, és az alábbiakkal egészíteném ki a fentieket. A csak váz témához, a Mallnál vannak a Tectake kínálatában is vázak, itt a kétmotoros állítható darabok 110 000 Ft körül kezdődnek (ez már egészen közel van a 87K-s ACGAM ET225E Kínából rendelhető vázhoz), Melville néven kell keresni, lényegében megegyezik a felépítése a BeActive asztalokkal, azzal az eltéréssel, hogy itt a memóriamodul nagyobb, gondolom a vezérlőt is tartalmazza.

    Az alap kiépítése a kétmotoros asztaloknak úgy szokott kinézni, hogy van 2 db motor, 1 db tápegység, 1 db vezérlő és egy memóriamodul, ami egyben kijelző is, ha jól látom, a Melville esetében ez utóbbi kettőt tokozták egybe, így kevésbé moduláris. Ennek van egy nagyobb teherbírású, vastagabb anyagból kialakított verziója (érdemes megnézni mindig a súlyát), 143K-ért.

    Nagyjából ugyanezek a modellek futnak az Alzánál AlzaErgo ET néven, az ET1 a kétmotoros. Ez azoknak lehet érdekes, akik aggódnak az alkatrészek miatt, ugyanis ezekhez van itthon is minden. A típus tud maximális és minimális magasságtárolást is, vagyis felprogramozhatjátok, hogy mennyire süllyedjen le (az alatta lévő cuccok védelme miatt), de egyébként érzékeli a tárgyakat is. Ezen a videón eléggé jól látszik a moduláris szerkezet.

    Aki pedig a "fillérb@szó" vonalat vinné tovább, amit én is nézegetek, annak ezekre érdemes rákeresnie, ezek lényegében nagyon hasonló felépítésű, 2 motoros asztalok:
    - ACGAM ET225E (ez a Geekbuyingos)
    - Maidesite S2 Pro
    - Sunon UP1 (EU-ban nem találtam ilyet, Amazonon volt korábban elérhető)

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák