Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talpas

    aktív tag

    válasz xxxjjjkkk #6789 üzenetére

    Nem vettem, keresés közben láttam a sérültnek látszó korongot csak azért raktam be a fotót. Annyira gagyik amúgy, hogy tényleg pár órás, pár napos munkára való minőségűek. Utoljára egy hyundai volt, ebből a kategóriából, hát nem tudtam igazából összepiszkolni, a vezetéke még fényes. Viszont most ellent mondok magamnak, 10 éve volt egy osztrák Klaus K-1323 nevű 900w-os ford. szabályzó, nos az többszörösen ledolgozta az árát mondhatni akkor a gagyik még tartalmaztak anyagot is. A boltos azt kérte kapcsoljam be húsz percet had menjen, ha bírja ok ha nem akkor csere. Én meg még adtam a fogaskeréknek hajtóműolajos zsírt. A fogaskerék fékező sec perc alatt beszakadt, lezártam egy gumidugóval. 2 házgyári lakásban betonpanel, a kapcsolók emberszintre hozásánál, téglavágás, de szinte mindig kellett valamire. Itthon fémkerítés építése, greslap vágás, többe kerültek a korongok mint a gép, csempevágóm nem volt. Egy családi ház renoválásnál is helytállt, ott is a beton és tégla port kapta. Ezért agyalok most egy ford szabályzós gagyi gépen, de a hyundai nagy csalódás volt.

    "Veled, Uram, de nélküled..."

Új hozzászólás Aktív témák