HÔĽŅirdÔĽŅetÔĽŅ√©s

• GŇĎzSzak√°ll

√ļjonc

√Ātszokni sem s√©ta galopp. Fejben dŇĎl el. Mert nem k√∂nnyŇĪ, nem egyszerŇĪ, de seg√≠t sokat... Rengeteget. Ezt azok tudj√°k legink√°bb, akik val√≥ban szerettek doh√°nyozni. A mai napig √©lvezettel t√∂lt el, ha bele szagolok egy zacsk√≥ Golden Virginia doh√°nyba. 16 √©vig doh√°nyoztam (mindegy is hogy 16 vagy 20) ElsŇĎ k√∂rben egy az egyben v√°ltottam k√∂zel 3 √©ve e cigire. K√©t √©vig r√° sem gy√ļjtottam, ut√°na meg valami√©rt igen, de meg nem mondom hogy mi√©rt. Tal√°n le√ľltem any√°mmal elsz√≠vni egy cigit valami nagy t√©m√°hoz. Ezut√°n sz√©pen lassan k√ļszott vissza az √©letembe. Volt olyan h√©t, hogy elŇĎ sem vettem a szettemet, csak cigi. Golden Virginia, k√©sŇĎbb m√°r j√≥ volt a piros Marlbi is. P√°r napja nem cigizek egy√°ltal√°n. Tegnap este m√°r nagyon k√ľzd√∂ttem √∂nmagammal. Csak mielŇĎtt valaki az√©rt v√°g bele ebbe, mert azt hiszi, hogy most van itt az idŇĎ meglengetni a var√°zsp√°lc√°t, csal√≥dni fog.
    Nem a szok√°ssal √©s nem a nikotinnal kell k√ľzdeni a vapel√©s mellett, hanem √∂nmagunkkal. De √≠gy k√∂nnyebb.

[ Módosította: crey ]