Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz axioma #6419 üzenetére

    Azért az túlzás, hogy tiszta ideg lennék. Valamiféle megközelítő kalkulációt muszáj csinálnom ez eshetőségekre.
    Sajnos alapból ilyen drága autót nem engedhetek meg magamnak csak úgy jöhetett volna szóba ha az értékesés egy részét a munkahely fizeti.
    Talàn egyszerűbb lett volna úgy kérdeznem, hogy évi 32300km-re kapok 1,3M amit úgy osztok be ahogy akarok.
    Úgy vettem észre, hogy x árú kocsi 2 év múlva és 70e km többel 1M veszít az értékéből. Na most jó esély láttam hogy ennek javarészét visszakapjam a munkahelytől hisz 2 évre kapok 2.6M kocsira ebből akár meg is maradhat az az 1M értékesésre. 250-300e bármilyen 8-10 éves kocsi veszít az értékéből éves szinten. Az adott villanyos veszthet oké 1M mondjuk de ezt visszahozhattja még akkor is ha itthon töltök napelem nélkül. Vagy segítsetek fogyasztás számolásba ha az a gond!
    Gondolom ti is páran számolgattatok. Kérlek aki tud vagy van negatív pozitív tapasztalata kérem ossza meg! Elég sokat számolgattam és elvileg jó is vagyok benne. Viszont lehet valamit kihagytam vagy esetleg várható nagyobb értékesés a piacon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák