Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abrtom87

    tag

    Köszönöm mindenkinek!

    WiZARD, schawo, ratkaics, almafa42. A 32+16+16 lesz a befutó valószínűleg. Konkrétan ezzel fogok megkeresni egy szakit, jöjjön ki, stb. Sajnos nálunk fővezetéket kellene cserélni, utat-térkövet bontani, ezt mindenképpen ki akarom kerülni, meg szerintem nem is nagyon akarnák megcsinálni. Már teljes a zavar nálam, akkor magyarul (ahogy szerelő is mondta) a 32-ből elvenne 6-ot, maradna 26, meg a maradék 16-16-ból 6-6-ot a töltő? Mert jelenleg az 1x16-al is kihúzzuk, megszoktuk, hogy pl a jacuzzit mikor indíthatjuk, mikor nem, ne menjen egyszerre a sütő, főzőlap, hajszárító. Valahogy kialakult. Mindenképpen úgy szeretnénk megcsináltatni, hogy kb soha ne vágja le a biztit kint a rendszer, a feleségem ezzel nem szeretne foglalkozni, fél a biztit visszanyomni, inkább ülne órákig sötétben. A 32+16+16 esetén is kell az okos fali töltő? Úgy értem, hogy egy isWallbox Commander 2s töltőhöz (ez mondjuk 3x32 töltő, nekem meg elég lenne egy 3x16-os) kell a "villanyóra okosítás" is? Vagy elég ha telefonról úgy állítom be, hogy este 11-kor kezdjen el tölteni amikor már általában nem használunk semmi áramot?

    Shadowbull, almafa42 Köszi! Amúgy én is azt alkalmazom, hogy bármilyen jobb autóval a lehető legelőzékenyebb vagyok, külső sávban megyek, mindenkit beengedek, stb. Amúgy se vagyok egy országúti autóversenyző típus. Legtöbbször a céges plugin Octavia RS-ekkel járok, azokkal is jól elvagyok.

Új hozzászólás Aktív témák