Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Viper26 #511 üzenetére

    A magam részéről konkrétan nem indítottam el egyszer SEM a release óta, DS2 & 3-ban haxoltam h legyen 21:9, a Remaster natívban tudta, mindhárom részt Online toltam végig, egyenként kétszer-háromszor.
    Lassan 4éve van meg ez a kijelző de a From játékokon kívül még gondja nem volt semminek, még az unokaöcsémnek vett Garfield Karts is natívban tudja.

    A 10-15 fővel operáló indie stúdiók is 5+ éve rendre hozzák a natív 21:9-et, minden játékukba.
    Ezek után 2022-ben az Elden mellé jött EAC, natívban nincs 21:9 ha pedig a szokott módszerrel csinálnék magamnak akkor megfog ez EAC és ban, szóval marad az, hogyha 21:9es kijelzőmet szeretném használni akkor játsszam a multiplayer játékomat offline módban..?

    Hát elnézést de elmennek ezek a jó kurva anyjukba, ezért nem szabad egy szigetlakó népségre kétszer is atomot dobni.. :((( :((

    Már válaszolt az Instantgaming, még minimum két hétig refundolhatom, ennyi időt kapnak h qrva gyorsan előkerüljön a blackbar mögül az-az ~1M-nyi, renderelt pixel.., ellenkező esetben pénz vissza és majd tolom a tört verzióval, azt amúgy is csak offline lehet. :U

    Teljesen lényegtelen h a játékipar és készítés zsenijeinek tartom őket, mert páratlan dolgokat alkotnak, az igénytelenség és telibesz@romság ezen szintje vállalhatatlan.

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák