Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Szép estét mindenkinek!

    A húgomnak már nem olyan szép, mert most küldtem neki egy sms-t, hogy ne is álmodjon a W910-esemről, nem kapja meg. :(((
    Rájöttem, hogy telefonok tekintetében már Dagobert bácsi szindrómám van, aki a pénzzel volt úgy, mint én a mobilokkal.
    Nem, nem és nem. Még a húgomnak se ajándékozom oda a felső kategóriás walkman telefonomat. Mert szép és jó, és különben is, imádom a telefonokat. A legjobb helye nálam van. :D

    Szerk.: Miért lettem fösvény? Alapvetően semmi gondom nem lenne az ajándékozással. Bőven van egyéb mobilom, köztük a pompás, ezüst tepsim (E61). Csak éppen rákattantam, hogy házi munka közben a 86grammos, vékony, csuszka W910 ücsörög, szinte észrevétlenül a zsebemben, és vagy mp3-at vagy rádiót hallgatok rajta. A rádiója hangja is sztereó és kiváló minőségű. Egy ilyen jó zenei eszközt mire is cserélhetnék le? Miért is cseréljem le?! Fog a fene ismét telefonok után szaladgálni. Az ünnep előtt az ünnep kellékeit akarom beszerezni és nem mobilok után futkosni, hogy akkor most mivel is váltsam ki a csúcs walkman mobilt, mert a húgom vérszemet kapott és szegény nővérkéjét terrorizálja, mert neki is kell. Áááááááááááh.

    [ Szerkesztve ]

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák