Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz ProEvoFan #1584 üzenetére

    Én se tudok feljebb jutni, nem tudok elég időt beletenni. Addig tudok menni ameddig csont nélkül feljutok, meg max még egy kört. DIV3-ban mindig kell újráznom, néha DIV4-ben is. Majd ha nyugdíjas leszek talán :DD

    Én sok jobb játékossal játszok, annak ellenére, hogy Div3-ig jutok csak sok Div2-Div1-es ellenfelet sorsol. Nem mindig nyernek, van amikor engem tol a gép, és sokszor van, hogy nem tudnak mit kezdeni a taktikámmal. Viszont akad olyan is, hogy nyernem kellene egy jobb játékos ellen de a gép megtolja. Alig van helyzete, nekem meg egy csomó, és lehetetleneket véd a kapusa, az enyém meg belepkézi az egyetlen helyzetét amit összenyomorog.

    Nekem mindig az az érzésem, hogy ha nem költ valaki a játékra akkor azt próbálja meg elérni, hogy az idejével fizessen érte. Pl azt volt a szokásom, hogy amikor felmentem DIV3-ig akkor utána letettem a további játékról, mert tudtam, hogy kicsi az esélye, hogy egyből felmegyek DIV2-be, erre egy idő után elkedte ugyanazt csinálni DIV4-ben mint DIV3-ban, amikor közel kerültem a feljutáshoz beindult a Benny Hill show.

    Vagy most pl ezek a 90+-os gólok egyfolytában. Azt csináltam, hogy amikor láttam, hogy tolja az ellenfelet a gép kiléptem a meccs elején. Na erre azt lépte, hogy max 1 gólig enged el, utána mindent kihagyok még a kapu torkából is, aztán a 80. perctől jön a fekete leves. Nyilván ha vezet az ember nem lép ki, a 90 perc után meg már minek, válaszolni meg nincs idő a találatra.
    Érdekes módon amikor jött az idei update és úgymond 'jó' lett a játék rengeteg 6-7-es gólkülönbségű meccsem volt, most elvétve akad olyan amin 2-vel nyerek akármilyen gyenge az ellenfél. Pedig nem lettem se jobb se rosszabb játékos, ugyanaddig jutok mint előtte, és akkor felmerül a kérdés, hogy hova tűntek azok az extra gólok?

Új hozzászólás Aktív témák