Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz rukka #65856 üzenetére

    Igen, én is hasonlóan gondolom, bár mintha arról írna, hogy másikat küld.

    Igazából nekem erre se lenne szükségem, az egész egy véletlen licitálás eredménye. Keresgélés közben találtam rá a termékre, kissé furcsa is volt, hogy alig egy perc múlva lejár, és senki se licitált még rá. Nos én megtettem, és pechemre meg is nyertem 0,01 GBP-ért. A baj csak az, hogy a nagy sietségben csak licit után vettem észre, hogy a szállítás meg 9,99 GBP, így már nem örültem neki annyira, hiába hozzászoktam a Free shippinghez :( Reméltem, hogy felüllicitál valaki, de végül én nyertem meg. Gondoltam sebaj, max. eladom majd, talán nem bukok rajta, még így sem lett volna annyira rossz árban, csak én nem szántam rá ennyit.

    Szóval kicsit még kapóra is jött, hogy elkallódott, ezt az újraküldős időhúzást meg jól ismerem, ezért kérem mindig a pénzt vissza. Csak ez most nagyon húzza az időt, a többiek másodjára vissza szokták utalni a pénzt. Akkor ismét megírom neki, hogy nem tudok várni, adja vissza a pénzem.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák