Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz V/ #64528 üzenetére

    Huhh, köszi, hogy próbálsz segíteni... :R

    Tehát, akkor sorban. Ezek a levelek az email címemre jöttek. Amelyikkel regelve vagyok ebayre.

    Az első (amin "eladó is" akarok lenni állítólag", az az ebay@eby.com-ról jött. A végén van Email reference id... ami nem tudom mit jelent... :) 12.05-kor jött, el se olvastam, mivel tuti nem akartam eladó is lenni, töröltem.

    Második üzenet 12.54-kor. Ennek a fejlécében már ott van a rendes nevem is (végre).
    "MC999 Billing - Temporary Exclusion From Automatic Payment of Selling Fees ", ez van a fejléc alá írva sárgával - mint tárgy. Fogalmam sincs, mit jelent. Ez jött a "notification@ebay.com" címről, VISZONT bármennyire is van a fejlécben a rendes nevem, ennek az alján nincs ref. id.

    Harmadik üzenet, no.reply@ebay.com-ról, "Unauthorized use of your account -- Please contact us" tárggyal jött 12.57-kor, ezt linkeltem utoljára, amiben leírják, hogy a "forgot your password" részét eröltessem, DE amint ezt próbálom, AZONNAL kiírja, hogy így jártam, fel van függesztve a fiókom, "Contact us"!

    És belépve a mobil kliensbe, mindhárom email ott figyel a leveleim között az Ebaytől (nah EZT szerintem nem tudták volna megcsinálni, ha hekkerek...), de onnan ki se dobott!

    Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

Új hozzászólás Aktív témák