Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz V/ #62657 üzenetére

    Megírom neki, hogy az eBay mail címen megegyezik a PayPal azonosítómmal. Ez eredményre fogja vinni a dolgot? :R

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz V/ #62657 üzenetére

    Mai nap a számlámon jóváírásra került a 29GBP és a másik ügyben (17.50GBP) is kaptam választ a sok levelezgetés után végére értem, értünk a dolognak és ez is sikerrel megoldva. :R
    Mindenkinek további jó eBay használatot és PayPal -os fizetést kívánok! ;)
    Bármi gondom , problémám adódna, jelentkezem és köszönök minden korábbi segítséget (mindenkinek aki részt vett benne) ! :R :R

    Ez a második gondom mai üzenete és végeredménye (kártya utolsó számai stimm)

    "Dear xy,

    Thank you for contacting PayPal regarding you recently refunded transaction.

    My name Lucyna and I will do my best to resolve your query today.

    I have reviewed your PayPal account and I can see that you made this transaction outside your PayPal account, as a guest. Also, I can confirm that a refund of £17,50 GBP (6.097 HUF ) was completed to MasterCard ending XX-33 on the 20th of August, transaction ID: 1**2842***0*01**W

    Please check you card statement to see if you received the funds for this refund. PayPal makes every effort to ensure that refunds to cards are processed in a timely manner. The vast majority of refunds will appear on your card account within 2-5 business days.

    Depending on how quickly your bank processes the refund, it may take up to 30 days for you to see the refund reflected on your card balance. I recommend that you contact your card issuer after this timeframe to confirm that you have received your refund.

    I hope this information has been helpful and has resolved your query and I wish you the best using PayPal in the future.

    It is my pleasure to assist you. Thank you for choosing PayPal.

    Yours sincerely,
    Lucyna
    PayPal

    Copyright © 1999-2016 PayPal. All rights reserved.

    PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
    Société en Commandite par Actions
    Registered Office: 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
    RCS Luxembourg B 118 349"

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák