Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    Topikgazda

    válasz rukka #65814 üzenetére

    Szerintem nem, mert ez még nem azt bizonyítja, hogy ő vette át. A 440 Ft az úgy 1,5 $, ha beépíted a termék árába, akkor nem igazán fog nagy emelésnek számítani, de lesz egy hivatalos igazolásod. Mivel a vevőnek van igaza azon a részen én inkább biztosra mennék.
    Kérdés, hogy ez a látom az eBay felületen, mennyire számít postai igazolásnak, a szabályok szolgáltatói igazolást említenek vita esetére.
    Más:
    Viszont a postai terméklapon találtam néhány dolgot:
    Ha az adott alapszolgáltatásban benne van akkor ez ingyen:
    23. 11 Kézbesítési igazolás,
    A Posta e többletszolgáltatás igénybevétele esetén vállalja, hogy a feladót választása szerint értesíti a küldemény kézbesítéséről:
    a) telefonon, faxon vagy levélben (tértivevénylap használatával),
    b) elektronikus értesítésben a feladó választása szerint SMS-ben vagy e-mail-ben.
    Nemzetközi viszonylatban az értesítés elektronikusan SMS-ben vagy e-mail-ben kérhető

    Persze most még ingyenes, de továbbgondolva érdekes lehet, miért emelték ki.
    23. 3 Nyomon követhető kezelés
    Posta a postai küldemény egyedi azonosító jelzése alapján, Interneten lekérdezhető információként NYOMON KÖVETHETŐ KEZELÉS vagy elektronikus hírközlési hálózat igénybevételével továbbított és dokumentált szöveges üzenetben postai küldeményenként tájékoztatást ad legalább a postai küldemény felvételének helyéről és dátumáról, a kézbesítésének dátumáról, az átvételi jogosultság alapjáról vagy sikertelen kézbesítési kísérlet esetén a postai küldemény további kezeléséről

    Persze a nagyon drága EMS csomagoknál.meg is találtam, mindkettőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák