Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janess

    újonc

    Üdvözletem a társaságnak!

    Kérdésem lenne hozzátok. Németországból rendeltem kis társaságunknak 4 db hátizsákot. 3 zöldet és 1 feketét. Már kismilliószor rendeltem így. Ezeket úgy ahogy kell beraktam a kosárba, bankkártyával fizettem 196.40Eurot. Ezzel nem is lenne gond, mert az ebay azonnal küldte erről az értesítést az email fiókomba. Ezen az általam rendeltek voltak és minden adat rendben volt. Kb. 5 percre rá a forgalmazó is küldött egy levelet, melyben köszönte a vásárlást és felsorolja, hogy miket rendeltem nála. Na ezen akadtam ki, mert ezen már +4 fekete zsák volt feltüntetve. Ugyanakkor már 370euró fizetési kötelezettség állt fenn. Kivert a víz. Küldtem a két megadott email címükre németül és angolul is levelet kettő-kettő darabot, hogy észrevegyék. Válasz nem érkezett egyikre sem, de kaptam tőlük egy levelet, hogy az értékbeli különbözetet fizessem ki, mert különben addig nem postázzák a tételt. Megint írtam nekik egy tucat levelet, de rá se bagóznak. Kihez tudnék fordulni, hogy rákoppantson a fejükre?

Új hozzászólás Aktív témák