Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    válasz combi27 #23482 üzenetére

    Ezért célszerű egy másik oldalt használni a nyomkövetésre, itt már látod, ha gond van, mert figyelmeztet, hogy pl 10 napja nem frissült az adat, akkor már vhol para van.

    Ha kevesebb, mint 13k, akkor nem para, ha kevesebb van ráirva, vagy kisebb méretű, akkor sem, ha nincs ráirva érték, akkor 50-50%, mert jön a levélharc.

    Nekem volt olyan, hogy náluk volt 5 napja, de nem tudták eldönteni mennyit érhet, 5nap után jött egy levél postán, hogy 'nem tudják eldönteni' kéne nyilatkozat a feladótól az árról, email, irtam, hogy semennyit, mert nem működik a vga, megint levél postán, hogy akkor is kell értéke legyen, ez kb 1 hét volt megint, aztán küldtem nekik egy paypal summary-t a számomra kedves összeggel...és 17 nap után megkaptam :W :W

    szerk. ja, és miután a vpop-nak is irtam mailt, hogy ugyanmá szálljanak le az amúgy is értéktelen cuccról, csodák csodájára másnap reggel már hozta is a postás....

    [ Szerkesztve ]

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Új hozzászólás Aktív témák