Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dorian

    félisten

    válasz koncsik #345 üzenetére

    "A hot swap funkciót nem terveztem kihasználni, de gondolkozom, hogy egy HDD-t beletennék: Western Digital 3,5" Caviar Green 2TB 64MB IPOW. SATA3 - ez megfelelő?"
    Médialejátszás teljesítményét bármelyik vinyó teljesíti tehát igen. Nálam, D1-nél a melegedés sosem volt probléma, esetleg a H1 nem fix vinyóhelye miatt kevésbé vonhatja el a hőt, de sztem nem lesz semmi gond, erre van tervezve.

    "Külön USB stick kell hozzá - mekkora, van valami specialitás?"
    4GB-ot érdemes. D1-ben a vinyó helye alatt van egy belső USB csati, oda is dughatod a rendszer USB-t. Itt arra kell figyelni, hogy a stick tokozása minél kisebb legyen, egy bazi nagy (hossz és vastagság) stick nem fér bele.

    "USB 3.0 is működik?"
    Visszafelé kompatibilis.

    A többit majd mások.

    Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz koncsik #345 üzenetére

    Beraktam a belső USB-re egy pici USB pendrive-ot (fizikálisan pici, amúgy 16 GB), ezt tervezem majd system storage-nak használni. Ha majd rákérdez, biztos ki lehet választani.
    Végülis egy 2TB WD Red lett a HDD - formázásnál felajánlotta ext1, ext2 és NTFS opciókat: van valamilyen hátránya, ha NTFS-re formázom?
    Hálozati beállitásra nem volt szükség: SMB-n keresztül látszik a laptop-ra kötött 3TB HDD, szépen tolja a BD50 iso-t.
    Van valami előnye, ha NFS-t is beállitok?
    Eddig nagyon elégedett vagyok, szép a képe (Pana p42g20), jó a hangja (Sony MDR-DS7500, NAD T757 PolkAudio monitorok és center, Dali Sub).
    Van egy külső bd iróm, elképzelhető, hogy azt is meghajtja? (ez nagyon csak kiváncsiság, van BD lejátszóm)
    Jóóóóó cucc :C , megboldogult Netgear NeoTV 550-emmel is elégedett voltam, de ez egyértelműen jobb eddigi tapasztalataim alapján.
    Köszönöm az eddigi és jövőbeli segitséget (gondolom az app-oknál majd értetlenkedek... :DDD )

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák