Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Jackal2 #16480 üzenetére

    Köszi a választ! :R

    Mindegy, hogy BG2204, vagy a Falconhoz adott 2204 lesz?
    Nem találtam semmi adatot thrust és amp táblázatot ezzel kapcsolatban 3/4S illetve 5030-6045-ig.
    PDB-t is azért rendeltem még egyet, mert a diatone pdb-re 40A max input powert írt rá, azt meg lehet nem tervezték túl mint emaxék. :DDD
    Tapasztalatok kegyetlen jól jönnek, mert igaz nem akarok bespájzolni, de jó ha leírjátok mi megy tönkre, hogy tudjunk rá felkészülni. Elméletben kezd összeállni a kép, hogy miképp építem meg, de még van egy két vak folt mint a taranisnál, aztán kézbe véve kitisztult minden. (ott is az a bibi, hogy sok mindent több módon meg lehet oldani és elveszik az ember a lehetőségekben).
    Vázat nézegetem, hogy milyen kiegészítőt találok hozzá, de lehet brahiból berendelek egy falcon tetőt és ha jó a lyuktáv, akkor törésenként 1000Ft vállalható. Ahogy nézem az is ZMR furatokkal operálhat.
    Esetleg a középső lapot duplán rakom, talán úgy nem annyira törik, vagy a fene tudja.

    Távon agyalok, hogy mi legyen. racerhez elég lehet a 6 csatorna is éppen és így 13-15K körül megúsznám.
    Igazából ajándék lenne öcsémnek, de nem tudom mennyire kapja el a gépszíj Őt is. Ha elkapja úgy is vesz 9 csatornásat, ha meg nem akkor nem költekeztem túl magam.
    Flysky FS-i6 van raktáron EU-ban 13 pénzért, gyakorolni jó lesz az elején ha meg már megy az orientáció és egyéb nyalángságok, akkor dobok lehet venni AB vevőt is.
    Bár szerintem ha jól megcsináljuk, akkor 5-ös csatornán repmódot vált, 6-on csipogtat pl.
    OSD-re pedig kitesszük a feszt és probléma megoldva....

Új hozzászólás Aktív témák