Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz lockdown90 #952 üzenetére

    Nem, az too mainstream :P A fél világnak az van.

    Diatone 37# Silver Blade

    Könnyebb, kicsit különc mert fehér, van beépít(hető) ledsor, és integrált áramellátás. (+ valamivel olcsóbb, habár ez nem szempont)

    F450 után próbálom ki, és első látásra elég negatív az egész. Összeraktam a vázat, és kb akkora mint a tenyerem. A motor a másikhoz képest fele akkora, persze ez a kis vázhoz viszonyítva nem gond, de pl az esc akkora hogy már el sem fér a karon. Semminek sem látok elég helyet, jelenleg kész káosz az egész.

    Lesz majd belőle egy részletes cikk, linkekkel mit honnan mennyiért stb, de ez még eltart egy darabig, mert ahogy nézem ezt nem tudom 1 nap alatt összepakolni mint a másikat. Mivel már nem az első gépem, nem szeretnék gányolni, viszont jelenleg nem látok más megoldást.

    --
    Igen sajnos megvan az esélye hogy elvész a csomag, és gondolom ilyenkor nem is fizetnek semmit, mert nem tudhatják hogy megkaptad-e, viszont nekem 9-11 nap alatt itt volt, szemben a registered mail-el ami minimum 21, de jött már 51 és 60+ napra rá is. (utóbbinál mondjuk megértették az árat, de ettől még nem jártam jól, mert közben megrendeltem máshonnan is)

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák