Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noxon

    őstag

    válasz D5 #447 üzenetére

    Az a baj, hogy már csak tucat játékot képesek gyártani ( filmeknél is ), mert sajnos csak erre van igény, tisztelet a kivételnek.
    A sok tizenéves konzolos hülyének elég egy ilyen játék ahol nem gondolkozik rohan előre és lő, kardozik, nyer és rohan tovább. Semmi taktika, gondolkozás sajnos. Régen még volt tartalma a játéknak, minősége, igényes volt.
    Ha az Originst vitték volna tovább simán az év játéka lenne ez az Inquisition, de gondolom az EA rájukszólt, hogy hé hülyéknek készül a game akik nem akarnak gondolkozni, akik többségben vannak, akik veszik a konzolra ( gondolom a tizenévesek anyuci pénzéből, akik agymosottak és nem akarnak kihivást ), akik nem akarnak szöszölni, nem akarnak rendes rpg-t.

    Játszható a játék, nem mondom, hogy bűn szar, én is nyomom amikor tudom, de sajnos nem váltja meg a világot. Még az elején vagyok, tetszik, de gondolom majd bele lehet unni egy idő után. A faszságait meg meg lehet szokni, de sűrűn eszembe jut játék közben, hogy hát ez egy gyenge portolt szarság fantasy szerepjáték cimen.
    Vagy akkor csináltak volna witcher szerűt és nem sirna senki, mert azt kapnánk aminek készülne.

    [ Szerkesztve ]

    We live in a simulated world...

Új hozzászólás Aktív témák