Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Synthwave #1947 üzenetére

    Huhh köszi, ez elég részletes útmutatónak ígérkezik. Ami érdekes, egyben részemről megfontolandó, hogy nálam kocctól koccig a csuklón 180-270 fok, de inkább 180 amit tudok egy mozdulattal fordulni, ami távolságban, az egérpadon kb egy arasz. Próbálgattam az ennél érzékenyebb beállításokat, de túl érzékeny nekem, a pontosság rovására megy. Innen szerintem nálam veszett fejsze nyele, bár elképzelhető, hogy gyakorlással lehetne fejlődni.
    Az accel dolog szerintem nálam tárgytalan, az nem az én szintem. Sajnos jelenleg még az sem megy, hogy akármilyen beállítással pont sikerüljön 180/360 fordulatot tennem.
    Egyébként Apex/Doom, nekem is ez a két game van fent jelenleg. Szerintem Doomhoz érzékenyebb sensi kell, legalábbis nekem, mert kevésbé pontos találatokkal is el lehet lenni. Apexben néha ez a mostani is gyors, pedig mondom, és csak kb 180 fokot forduléok egy csuklómozdulattal
    Lehet a pontos lövéseket kellene először gyakorolnom. Egyszer már ennek is nekikezdtem, de hamar unalmassá vált, így hagytam.

Új hozzászólás Aktív témák