Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz Rogio #1185 üzenetére

    :R de rajtam kívül mások is panaszkodnak a doogee fórumán, de mint írtam, nem fest úgy a helyzet hogy a kisújjukat nagyon mozdítanák az ügyben, pedig nem újkeletű dolog.

    Én mondjuk specifikációk alapján választottam,a szoftveres részét meg megoldottam magamnak :) amúgy régebben is olvasgattam hogy a kínai olcsófonokkal vigyázni kell pont az ilyenek miatt,
    sokszor jóbarát a google... Kis utána olvasás hogy van-e vagy nincs rá custom rom...
    Ha van akkor mi a kínálat Hardvesen nem beszélhetünk gyenge telóról, az antutu is középszintűnek ítéli meg...
    3 dolog ami nem tetszik a telóban:
    - gyári rendszer(elavult bughalmaz)
    - kamera minősége
    - az sd kártya nem titkosítható
    Jelenleg én is a cm13.0.2 x64-et használom,csak root nélkül,a lineageos oldalán a download portal szekción belül az extrák alatt van olyan flashelhető unroot...meg a gapps 6.0 arm64 pico-t feltettem... Eddig jó :) csak régi a android biztonsági javítás, a resurrection remix 5.8 kiadása jelenleg hibás...pedig idei friss patches 7.1.1

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • hzsolee

    őstag

    válasz Rogio #1185 üzenetére

    Na, akkor én a kettes vagyok, de a 20170116 van már rajt. Most akkor mi a helyzet? Nem vagyok guru, és nem is akarok ilyen telepítgetésekbe belefogni. Reseteljem a gyárira aztán ennyi?

    A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Új hozzászólás Aktív témák