Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi1979

    őstag

    válasz twine #644 üzenetére

    Az lenne meglepő, ha ios alapú lenne.. mert akkor a dji logo helyett alma lenne a drónok oldalán.

    Iost használok egyébként drónoláshoz, ipadpro és iX “személyében”.

    Nem igazán volt még gondom velük reptetéskor (meg amúgysem). De hallottam már olyan androidosról, aki phantom/android problémák miatt váltott ios-ra (és ott is ragadt).

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

  • Chal

    addikt

    válasz twine #644 üzenetére

    (Szerintem) prózaibb ennél a helyzet: adott terméknek van egy fejlesztőcsapata a cégen belül, aztán azok "húznak" valamerre, csupán szakmai szempontból vagy hozzáértésből adódóan. Sokáig pl. ordított a GO 4 appról, hogy ios-on folyik a main fejlesztés, aztán átportolják androidra (ezért is terjedt el az a nézet, hogy érdemesebb ios eszközzel repülni). Az utóbbi időben ez a dolog szerintem eléggé elhalványult. Bár én csak a fórumokban meg FB csoportoban látott rinyálásokból (illetve nem rinyálásokból) veszem le, ios-al használom én is a Mavicet. Szóval manapság alig látok már erre általános panaszt, míg mondjuk 0.5-1 éve simán érzékelhető volt a dolog.

    De ez ugye csak az alkalmazás, az OS ami a vason fut náluk, az teljesen más kérdés. Sok opció nincs, lehet Linux meg Android (szóval Linux meg Linux :) ), nyilván az ios lehetetlen, valami windows embedded eléggé baklövés lenne, az egyéb beágyazott/iot-s os-ekkel meg megint csak több a szívás mint a haszon, ráadásul drágák is. Így aztán kézenfekvő a Linux, azon belül meg ízlés és management kérdése hogy az Android mellett teszik e le a voksot vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák