Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuib

    aktív tag

    válasz bizi990 #25 üzenetére

    Így igaz, inkább külön lejátszó - erősítő - hangfal, mintsem ilyen egybevalamit venni, amit ugye csak egyszerre cserélhetsz le....
    Szerintem minimum ''házimozi'':
    # Yamaha RXV-350 Házimozi Rádióerõsítõ
    # Yamaha DVD-S550 DVD/DivX Lejátszó
    # Yamaha NS-P100 Hangsugárzó Szet
    ez kb 115e huf. akciósan most.

    Ajánlatom minimál rendszerre:
    Lejátszó: Ha DivX-es kell, akkor Yamaha S550(38e huf) v Pioneer 575A(55e huf) (ez amúgy is egy igazi best buy), esetleg Yamada(2xe huf) gyengébb képi minőséggel, kevesebb DivX-es megkötéssel.

    Erősítő: Használtan valamit 70 e huf körül. olcsón már régi komolyabb modelleket lehet szerezni, és szerintem elég még, ha DTS-t, DD5.1-et esetleg Pro LogicII-t tud... Yamaha, Denon, Pineer gyárt jó kis darabokat...

    Hangfal: Clarus Io 5.1 Házimozi Hangsugárzó Szett magyarok csinálják, és azt kell mondanom, hogy ár/tudás viszonya kiemelkedő!! (92e huf)
    Ez összesen olyan 180-220e huff körül mozog, ami sok. (nekem a sztereo rendszerem másfélszer ennyibe fájt, eddig :D ) De ekkor már minden komponensünk erre lett kitalálva, meglesz dinamika, érthető lesz a dialógus, élvezetes a filmzene, és már csak egy jó TV kell az élvezethez.

    Tuib



    ''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

Új hozzászólás Aktív témák